Велосипед для міста

Велосипед для міста

Велосипед - це надійний і комфортний вид транспорту, який дозволяє прекрасно поєднувати спорт і активний відпочинок. Зараз велосипедистів можна зустріти на вулицях будь-якого міста, оскільки такий вид транспорту допомагає їм залишатися активними і здоровими, а також насолоджуватися приємним перебуванням на свіжому повітрі. У сучасному світі існують моделі велосипедів, спеціально розроблені для їзди по місту-міські велосипеди або сітібайкі, за допомогою яких люди можуть легко і швидко пересуватися по заповнених вулицях міста, уникаючи пробок і неприємних поїздок в громадському транспорті. Крім того, такі велосипеди дозволяють тренувати м'язи і зміцнювати серцево-судинну систему організму.

Різновиди міських велосипедів

Розрізняють кілька основних видів міських велосипедів:

  •  Комфортні. У таких моделях велосипедів передбачено наявність багатошвидкісної системи передач, переднього амортизатора, комфортного сидіння, зручних ручок і крил. Комфортні велосипеди дуже зручні для поїздок по міських вулицях, оскільки сидіти на них можна з випрямленою спиною і розслабивши руки;
  •  Складні. Ці моделі також є дуже затребуваними серед жителів міста, оскільки в складеному вигляді вони легко поміщаються в багажнику автомобіля або на балконі. Такі велосипеди часто набувають ті, хто хоче насолоджуватися велоспортом і не займати при цьому таким транспортом багато місця в своїй квартирі;
  •  Круїзери. Це найбільш яскраві і сучасні моделі сітібайків, які обладнані широким кермом і зручним сидінням. Саме такі велосипеди воліють новачки в світі велоспорту.

Особливості конструкції міських велосипедів

Всі моделі сітібайков мають певні особливості конструкції, до яких можна віднести:

  •  Відкриту або закриту раму (жіночого або чоловічого типу), доповнену великими колесами з шинами середньої товщини;
  •  Високу посадку, яка дозволяє тримати спину прямо і розглядати все, що відбувається навколо;
  •  Максимальний захист багатьох комплектуючих від попадання пилу і бруду (захист ланцюга, щитки на колесах);
  •  Зручні педальні гальма;
  •  Комфортне і зручне сидіння для приємних поїздок;
  •  Наявність спеціальних поворотників, фар і звукового сигналу.

Міський велосипед - це екологічний і комфортний вид транспорту, який допоможе вам залишатися здоровими і підтягнутими довгий час, а також заощадить чимало Вашого часу і коштів.