Окуляри


Окуляри

Велопрогулянки і заняття велоспортом останнім часом набувають все більшої популярності. Однак при поїздках на велосипеді не варто забувати про якісну і надійну екіпіровку, яка може гарантувати не тільки комфорт, але і безпеку. Одним з найбільш важливих і необхідних аксесуарів для велопоїздок є окуляри. Велоочки необхідні не тільки для стильного зовнішнього вигляду велосипедиста, але і для захисту його очей від подразнення слизової оболонки очей вітром, а також попадання в очі пилу, дрібного сміття або комах. Також якісні окуляри можуть захистити очі велосипедиста від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.

Хороші і надійні Велосипедні окуляри повинні володіти такими характеристиками, як:

* Міцність, так як велоочки призначені для занять досить травмонебезпечним видом спорту;

* Комфортність, в окулярах має бути зручно і легко;

* Легкість, велоочки повинні бути максимально непомітними;

* Обтічна і зручна форма, щільно прилягає до обличчя.

Також дуже важливим критерієм при виборі велоочков є якість лінз. Дуже популярними зараз стали спеціальні лінзи для велоочков з діоптріями, які не тільки захищають очі велосипедистів, але і підходять для людей з поганим зором. Вибираючи зручні і комфортні Велосипедні окуляри, обов'язково зверніть увагу на довжину завушників, так як занадто довгі не дозволять окулярам добре триматися на обличчі. Важливо також вибирати моделі велоочков, які мають в своїй конструкції носоупори, які роблять окуляри зручними і комфортними.

Колір лінз-це ще один важливий критерій вибору велоочков. Лінзи в велоочках можуть бути прозорими, жовтими і затемненими. Однак зараз існують спеціальні універсальні моделі велоочков зі змінними лінзами. Багато сучасних виробників пропонують велоочки з трьома основними типами лінз.

На сайті нашого інтернет магазину Ви зможете знайти великий вибір самих різних велосипедних окулярів від надійних виробників. Тільки ми пропонуємо своїм покупцям кращу якість аксесуарів для велоспорту за найвигіднішими і доступними цінами.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 554 (всього сторінок: 37)