Дитячі велокрісла


Дитячі велокрісла

Кожен батько повинен розуміти, що проводити якомога більше часу зі своєю дитиною – це дуже важливо. При цьому потрібно подавати правильний приклад і залучати дітей до активного способу життя. Що може бути краще спільної поїздки на велосипеді? Такий відпочинок стане приємним проведенням часу для всієї родини. Щоб прогулянка була ще й безпечною потрібно правильно вибрати дитяче сідло на велосипед.

Перше, що потрібно врахувати – це вік малюка. Лікарі не радять садити в спеціальне крісло дітей молодше року, адже вони не завжди можуть тримати рівновагу. Також ні в якому разі не можна садити дитину без захисного шолома. Що ж стосується самого крісла, то за типом кріплення існує два варіанти. Дитяче сидіння на раму велосипеда розміщується перед водієм і кріпиться на рульову трубу. Незаперечною перевагою є те, що дитя завжди на виду і під контролем. Існує також дитяче велокрісло на багажник, яке буде зручно тим, хто не любить відволікатися від процесу управління транспортом.

Дитяче сидіння на раму велосипеда купити Ви можете в нашому інтернет-магазині за демократичною ціною. Урізноманітніть своє дозвілля і забезпечте своє чадо разом з нами.


Порівняння товарів (0)Новинка
Дитяче крісло на велосипед KLS Keeper 30
Новинка
Дитяче крісло на велосипед KLS Keeper 50
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)