Шоломи гірськолижні


Шоломи гірськолижні

Заняття гірськолижним спортом стають все більш популярними останнім часом. Але не варто забувати, що такий спорт є не тільки дуже активним і корисним для здоров'я, але і вельми травмонебезпечним. Саме тому в гірськолижному спорті дуже важлива якісна і надійна Екіпіровка, яка зможе гарантувати вам максимум комфорту і безпеки. Одним з найнеобхідніших аксесуаром для катання на лижах або сноуборді є шолом, так як він захищає голову від серйозних травм і ударів по Час випадкового падіння на гірському схилі.

Шоломи для катання на лижах і сноубордах складаються з основи і міцної оболонки з карбону або полікарбонату, яка і є основним захистом голови. Існує дві основні технології з'єднання внутрішньої і зовнішньої оболонки шолома (Inmold і Hardshell), від яких і залежить рівень його захисту.

Також якісні Гірськолижні шоломи повинні володіти вентиляцією, яка може забезпечити приплив свіжого повітря до голови спортсмена. Сучасні моделі шоломів мають регульовану систему вентиляції, яку можна міняти в залежності від погоди.

Крім того, деякі моделі сучасних гірськолижних шоломів можуть мати і додаткові функції, до яких відносять:

* Візори, які дозволяють заощадити на покупці окремої маски;

* Знімні вуха можуть забезпечити додаткову вентиляцію в теплу погоду;

* Роз'єм під навушники, за допомогою якого можна підключити плеєр прямо до шолома.

Недорого купити якісний і надійний гірськолижний шолом ви можете на сайті нашого інтернет магазину. Ми пропонуємо своїм покупцям найширший асортимент різних моделей шоломів для гірськолижного катання за неймовірно доступною ціною.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)