Дзвоники


Дзвоники

Незважаючи на те, що велосипеди нашого інтернет-магазину комфортні і універсальні, ми вважаємо, що безпекою нехтувати не можна. Зайва страховка ніколи не завадить навіть якщо вам велосипед обладнаний за останнім словом техніки.

Дзвінки - точно невід'ємні аксесуари кожного велосипеда. Це обумовлено не тільки старою традицією мати маленький гучний дзвінок на велосипеді, але і зайвим способом попередити перехожого, щоб зменшити ризик зіткнення.

Боїтеся зіпсувати зовнішній вигляд нового велосипеда? Не біда, адже дзвінки нашого магазину універсальні: ви можете вибрати на свій смак і ціну! Дзвінок Longus JEWEL з мінімалістичним дизайном почують точно всі, а Longus PINKGIRL дуже сподобається маленьким дівчаткам. Купити дзвінок на дитячий велосипед означає не тільки дати дитині відчути себе більш дорослим, але і позбавити від переживань батьків.

Хочете купити сигнал на велосипед? Зацікавили вищеописані товари? Пишіть нам на пошту (velom.info@gmail.com) або телефонуйте (+38 (063) 678-55-81)! Почуємо ваші дзвінки так само, як і ви наші!


Порівняння товарів (0)Новинка
Дзвоник на кермо KLS Bang 10 синій OEM
Новинка
Дзвоник на кермо дитячий KLS Bell 60 Kids синій
Новинка
Електронний звуковий сигнал GUB Q-200
Новинка
Електронний сигнал ONRIDE Horn 10. білий (CR2032)
Новинка
Електронний сигнал ONRIDE Horn 10. зелений (CR2032)
Новинка
Електронний сигнал ONRIDE Horn 10. рожевий (CR2032)
Новинка
Електронний сигнал ONRIDE Horn 10. синій (CR2032)
Новинка
Електронний сигнал ONRIDE Horn 90
Показано з 1 по 15 із 27 (всього сторінок: 2)