Шоломи велосипедні


Шоломи велосипедні

З появою моди на активний спосіб життя величезною популярністю стали користуватися велосипеди. І це нітрохи не дивно, адже це прекрасний транспорт для поїздок на роботу, можливість відпочити від повсякденних проблем і користь для здоров'я. Але, як і в будь-якому занятті, потрібно завжди пам'ятати про безпеку. Неуважна їзда на велосипеді може привести до численних травм і проблем. Тому перед поїздкою варто купити шолом для велосипеда.

На перший погляд може здатися, що таке пристосування зіпсує зовнішній вигляд (вкрай важливо для прекрасної статі) і абсолютно не врятує від важких наслідків. Але це не так. По-перше, яскравий і стильний дизайн прекрасно доповнить будь-який образ, ставши модним аксесуаром. По-друге, існує кілька різновидів шоломів (шосейний, кантрійний, «казанок»), що дозволить підібрати максимально відповідну модель, яка запобіжить пошкодження голови. Якщо ви збираєтеся возити з собою дітей, тоді необхідно купити дитячий шолом для велосипеда. Звичайна поїздка перетвориться в цікаву гру за допомогою кольорових шоломів з казковими персонажами.

Де ж шолом Для велосипеда Купити в Києві? Наш інтернет магазин надає широкий асортимент товарів, а низькі ціни і швидка доставка стануть приємним бонусом до потрібної покупки.


Порівняння товарів (0)Шлем MET CORSO BLACK

2 244 грн.

Шлем MET CORSO RED

2 244 грн.

Показано з 1 по 15 із 69 (всього сторінок: 5)