Велостанки


Велостанки

Велостанок-це нескладне пристосування, що служить для занять велоспортом в приміщенні. Принцип дії його досить простий: велосипед закріплюється в самому велостанке – і можна приступати до тренувань! Зручність цього аксесуара ви оціните відразу, адже вам більше не доведеться робити паузу в ваших велозаїздах на зимовий період або в міжсезоння: перебуваючи у себе вдома, ви легко продовжите ваш велосезон, не боячись снігу або дощу. Крім того, це – гідна заміна велотренажеру, яка дозволить вам займатися спортом цілий рік, не витрачаючись на Спортзали.


Велосипедний верстат повністю імітує їзду на велосипеді по дорозі, що дозволяє вам отримувати від нього стільки ж задоволення, як і від велопрогулянки в парку. Опір забезпечується або за рахунок електромагніту, або за рахунок повітря, або ж спеціальної рідини, в залежності від типу велостанка. Рівень опору ви, звичайно ж, вибираєте самі, регулюючи навантаження і забезпечуючи собі приємний і корисний відпочинок.


Купити велостанок корисно не тільки спортсменам, яким необхідно тримати форму круглий рік, але і всім тим, хто не хоче розлучатися з улюбленим байком на довгий зимовий період.


Порівняння товарів (0)Ваша знижка: -10%
Велотренажер ELITE NOVO FORCE
Велотренажер ELITE NOVO FORCE

6 989 грн. 6 290 грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)