Сумки/чохли


Сумки/чохли

Велосумка на сьогоднішній день один з необхідних атрибутів в вело поїздці. Кожен поважаючий себе велосипедист, бере з собою в дорогу комплект інструментів, нехай навіть і мінімальний. Неважливо, на яку відстань він від'їжджає від будинку, в дорозі може трапитися різне, тому тримати при собі пару ключів, викрутку і хоча б одну запасну велокамеру потрібно. Відповідно весь багаж в кишені не повезеш. Так само з настанням сезону відпочинку на природі, багато виїжджають за місто на своїх залізних конях і все необхідне для пікніка так само потрібно в чому-небудь провезти.

Тому більшість вело любителів, вважають за краще купити сумку для велосипеда. Це дуже практичний і зручний вибір, так як сумки на велосипед мають різні розміри від невеликих до досить містких. Також серед асортименту сумок, можна вибрати місце її установки на рамі, кермі, багажнику або під сидінням.

Практично у всіх сумок встановлюються на рамі, безпосередньо перед велосипедистом, є спеціальні відсіки віконця, для фіксації там мобільного телефону, що так само спрощує використання свого девайса в дорозі. Виходячи з цього, покупка сумки для велосипеда правильне рішення.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 58 (всього сторінок: 4)