Захист рами


Захист рами

Велопрогулянки і велоспорт стали особливо популярними останнім часом, так як зараз багато хто намагається дотримуватися здорового способу життя і займатися спортом. Однак купуючи велосипед, не варто забувати і про всі додаткові аксесуари для нього, які зможуть гарантувати вам безпеку і комфорт від їзди на велобайку. Багато відразу ж купують ремонтні набори, насоси та освітлювальні прилади. А ось про покупку захисних елементів для рами згадують не всі, особливо новачки. Найчастіше захист пера рами купується вже після того, як перемикач швидкостей зробить подряпини на його фарбі. Це надає велосипеду неохайний вигляд і може привести до порушень в його функціонуванні.

Механізм пошкодження пір'я

Дуже часто при їзді на велосипеді відбувається так, що ланцюг стосується нижнього пера саме при перемиканні швидкостей, порушуючи цілісність фарби. Також подібні подряпини можуть виникати при стрибках на велосипеді з бордюру або будь-яких інших трюках.

Особливості вибору захисту для рами

Сучасні виробники пропонують кілька варіантів захисту рами з різними способами кріплення. Найчастіше використовуються самоклеючі покриття або захист на липучках, дуже практична і зручна в застосуванні. При виборі захисту на липучках потрібно обов'язково врахувати діаметр пір'я свого велосипеда і розміри захисту.

Не чекайте появи подряпин і відколів на своєму велосипеді, захистіть його раму відразу ж після покупки.


Порівняння товарів (0)Новинка
Захист пера KLS Sentry L чорний 280 мм x 130 мм
Новинка
Захист пера KLS Sentry L чорний 280 мм x 130 мм OEM
Новинка
Захист пера KLS Sentry M чорний 280 мм x 110 мм
Новинка
Захист пера KLS Sentry M чорний 280 мм x 110 мм OEM
Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)