Рукавички


Рукавички

Велоспорт і велопрогулянки стають все більш популярними останнім часом, проте не варто забувати про те, що велосипед, як і будь-який інший вид транспорту, вимагає безпеки. Для забезпечення високого рівня безпеки під час їзди на велосипеді необхідно обов'язково надягати всі елементи екіпіровки. Одним з необхідних предметів екіпіровки вважаються велоперчакті.

Велоперчатки мають безліч функцій, серед яких:

* Забезпечення легкого управління велосипедом завдяки хорошому зчепленню рук з кермом;

* Надійний захист рук від виникнення мозолів і саден. Якісні велосипедні рукавички з м'якими гелевими вставками рівномірно розподіляють навантаження і можуть гарантувати високу безпеку вашим рукам, а вам оптимальний рівень комфорту під час їзди на велосипеді;

* Міцна фіксація кисті. Багато моделей велоперчаток мають міцну застібку-липучку, яка допомагає надійно закріпити рукавичку на зап'ясті;

* Захист долонь від негативного впливу вітру і холоду;

* Залучення додаткової уваги на дорозі. Завдяки яскравому дизайну і наявності світловідбивних елементів велосипедист в рукавичках стає більш помітним на дорозі, навіть в темний час доби.

На сайті нашого інтернет магазину Велом Ви зможете знайти великий вибір самих різних моделей велоперчаток від відомих виробників спортивної екіпіровки. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки найкращу якість спортивних товарів за найвигіднішими і доступними цінами!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 49 (всього сторінок: 4)