Жіночі спортивні


Жіночі спортивні

Велосипедним спортом в наш час цікавляться як чоловіки, так і жінки, тому цілком логічно, що виробники даного виду транспорту стали випускати спортивні моделі, призначені спеціально для жінок. Конструкція таких велобайків враховує багато особливостей жіночої анатомії, і робить подорожі по гірській і пересіченій місцевості комфортним для представниць жіночої статі, незалежності від складності маршрутів.

Моделі жіночих гірських велосипедів

Розробляються гірські велосипеди для жінок згідно стилю катання і місцевості, по якій на ньому будуть їздити. Саме тому перед покупкою гірського велобайка потрібно обов'язково врахувати, де саме він буде використовуватися. Гірські жіночі велосипеди ділять на два основних типи:

* Гірські. У таких моделях, їзди по піску або щебеню передбачено наявність амортизаторів і жорстких шин, призначених для бездоріжжя;

* Шосейні. Дані моделі розраховані на їзду по Рівному асфальтному покриттю. Також вони оснащені спеціальним зручним кермом.

У чому основна відмінність жіночих спортивних велосипедів від чоловічих?

Основна відмінність жіночого спортивного велосипеда від чоловічого полягає в заниженій верхній трубі рами, яка необхідна для більш зручної їзди і посадки на велосипед. Хоча варто відзначити, що труба в рамі жіночих спортивних велобайків занижена всього на кілька дюймів, і при цьому вони мають такі ж характеристики швидкості і прохідності, як і чоловічі моделі. Також жіночі спортивні велосипеди розробляються з урахуванням того, що в середньому зростання жінки менше чоловічого і виробники намагаються враховувати і цей фактор. Ще однією особливістю спортивних моделей велосипедів для жінок є широке і зручне сидіння, а також велика різноманітність колірних рішень.

При виборі спортивного жіночого велосипеда обов'язково враховуйте, що він призначений для їзди по пересіченій місцевості, а не міських прогулянок, тому його технічні характеристики повинні відповідати даним вимогам.


Порівняння товарів (0)Ваша знижка: -15%
Велосипед горный Orbea, MX40 ENT 29", Purple - Pink (Matte), 2021
Показано з 1 по 15 із 17 (всього сторінок: 2)