Жіночі комфортні


Жіночі комфортні

Багато моделей сучасних велосипедів вважаються універсальними, і підходять як для чоловіків, так і для жінок. Однак сьогодні виробники розробили і спеціальні моделі, які розраховані саме для прекрасної половини людства. Такі велосипеди мають трохи змінену і вдосконалену конструкцію, яка може гарантувати особливу зручність своїй власниці.

Основні відмінності жіночих моделей велосипедів від чоловічих

При створенні комфортних велосипедів для жінок виробники враховують їх фізіологічні особливості-пропорції тіла, зріст, вага, центр ваги і фізичну силу. До основних відмінностей жіночих велосипедів від чоловічих відносять:

* Полегшену конструкцію велосипеда;

* Укорочену і занижену трубу на рамі;

* Широке і зручне сідло;

* Зменшена відстань між сидінням і педалями.

Особливості вибору жіночого комфортного велосипеда

Прогулянки на велосипеді по рівному асфальту в міській місцевості не вимагають від велосипеда підвищеної прохідності і дозволяють зробити його максимально зручним і функціональним. При виборі комфортного велосипеда для жінки варто звернути увагу на такі його характеристики:

* Відсутність амортизаторів;

* Наявність ножних і ободних гальм;

* Наявність системи перемикання швидкостей тільки початкового рівня або зовсім її відсутність;

* Спеціальне зручне сидіння, розроблене спеціально для жінок;

* Оснащення велосипеда крилами, багажником, підніжкою та іншими додатковими аксесуарами.

При покупці жіночого комфортного велосипеда обов'язково потрібно звернути увагу на фірму виробника, розміри велосипеда, діаметр його коліс і додаткові можливості, тоді велопрогулянки стануть для вас приємними і комфортними.


У цій категорії немає товарів