Рулі / виноси / колонки


Рулі / виноси / колонки

Кермо для велосипеда - це одна з основних його запчастин, за допомогою якої здійснюється його управління. Для виготовлення рулів найчастіше використовують такі матеріали як карбон і алюміній. Сьогодні існують різні моделі рулів-прямі і вертикальні, рулі у формі баранячих Ріг і Трекінгові рулі, рулі-вуса і моделі cowherd. При виборі керма для велосипеда необхідно обов'язково враховувати модель свого велосипеда, його габарити і призначення (для міської або пересіченій місцевості). Також кермо для велосипеда повинен бути сумісний з виносом і гальмівними важелями.

Ще одним важливим елементом в комплектації велосипеда є винос. Виноси необхідні для контролю посадки і керованості велосипеда, тому вони безпосередньо впливають на вашу зручність під час велопрогулянок. Виготовляються виноси з карбону або алюмінію. За своїми різновидами виноси відрізняються по своїй довжині, куту підйому. Розрізняють короткі і потовщені моделі виносів, виноси з підвищеною міцністю (для даунхілів) і подовжені виноси (для подорожей). Вибір виносу безпосередньо залежить від моделі велосипеда.

Недорого купити рулі, виноси і колонки для велосипеда ви зможете на сайті нашого інтернет магазину. Тільки у нас ви знайдете найкращу якість різних деталей для велосипедів за найвигіднішою ціною.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)