Манетки / моноблоки


Манетки / моноблоки

Манетки і ручки-моноблоки – пристрої, які відповідають за перемикання швидкостей і передач. Такі перемикачі кріпляться на кермо велосипеда на доступному для пальців відстані, щоб під час руху можна було зручно, не здійснюючи зайвих рухів переключитися з однієї швидкості на іншу.

Потреба купити манетки на велосипед може виникнути при виникненні неполадок в роботі старого пристрою або сильному зносі комплектуючої, виявленому під час планового технічного обслуговування. Особливу увагу важливо приділити інсталяції нового компонента. Неправильна настройка манеток здатна значно прискорити знос ланцюга і зірок внаслідок інтенсивного тертя (при неповному зміщенні ланцюга).

Замовити надійні моноблоки і манетки на велосипед в інтернет-магазині VELOM

Купити манетки на велосипед в Києві за вигідною, економічно обґрунтованою ціною, з упевненістю в якості та оригінальності запчастин ви можете, скориставшись зручним функціоналом нашого інтернет-магазину. У змістовному каталозі представлені фото і описи лівосторонніх і правосторонніх манеток, моноблоків від виробника Shimano, серед яких ви легко підберете комплектуючу, оптимально задовольняє характеристикам вашого велосипеда.

Купити манетки на велосипед в Україні ви можете в кілька кліків, скориставшись зручним функціоналом нашого сайту. Доставка в регіони здійснюється максимально оперативно, із залученням перевірених кур'єрських служб!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 55 (всього сторінок: 4)