Касети / задні зірки


Касети / задні зірки

Трещетка велосипеда-важливий компонент приводної системи, від якості збірки і поточного стану якого залежить коефіцієнт корисної дії педалей і ваш спокій на дорозі. В інтернет-магазині VELOM представлений широкий вибір касет і тріскачок від виробника Shimano, Висока якість, надійність і довговічність яких гідно оцінені власниками професійних і аматорських байків по всьому світу.

Коли необхідний ремонт або заміна касети / тріскачки?

Як і інші комплектуючі велосипеда, вело трещетка потребує планових (зазвичай проводяться навесні і восени) і позапланових ТЕХНІЧНИХ обслуговуваннях. Різке проскакування педалей під час їзди – небезпечний сигнал, який вимагає негайного зняття касети або тріскачки для визначення рівня зносу і прийняття рішення про заміну окремих елементів (в розбірних моделях) або комплектуючої повністю. Купити зірки на велосипед з упевненістю в достовірності і якості ви також можете, скориставшись зручним електронним каталогом нашого інтернет-магазину.

Щоб трещетка на велосипеді прослужила вам якомога довше, рекомендуємо своєчасно чистити компонент від злиплим з мастилом брудом. Недбале утримання велосипеда набагато частіше призводить до зносу комплектуючих, ніж інтенсивні навантаження.

Виникли труднощі з підбором касети або тріскачки? Для отримання детальної та зрозумілої консультації зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину VELOM!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 52 (всього сторінок: 4)