Каретки


Каретки

У систему велосипедної трансмісії входить велика кількість різних складових, які регулюють передачу зусилля і регулювання швидкостей. Каретний вузол - це спеціальна конструкція, яка складається з підшипників, валу і кріплення. Саме цей елемент і з'єднує раму з шатунами і допомагає педалям крутитися легко і правильно. Дуже часто каретку необхідно міняти, так як під час їзди вона піддається постійному навантаженні.

Різновиди кареток

При виборі даної деталі для велосипеда необхідно врахувати, що вона встановлюється в спеціальний стакан на рамі, який може мати різні розміри. Саме за розміром цієї склянки і повинна підбиратися дана комплектуюча. Крім того, потрібно врахувати ще й спосіб з'єднання вала і шатуна. Розрізняють два основних види велосипедних кареток:

• Закритий. Такі втулки ще називають картриджними, вони надійно захищені від підвищеної вологості, а замінити їх можна тільки повністю;

• Відкритий. Дані втулки схильні до потрапляння пилу і бруду, так як мають незахищену конструкцію. Також на них може утворюватися іржа, але їх легко можна розібрати для ремонту.

Особливості вибору каретки для велосипеда

При виборі кареток для велосипеда, як і будь-яких інших деталей, вкрай важливо враховувати їх сумісність з моделлю велобайка і іншими його комплектуючими, оскільки саме від цього залежить його функціональність і довговічність.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 23 (всього сторінок: 2)