Велосипед гірський MERIDA BIG.NINE XT-EDITION, SILK LIGHT SAND(BK), 2021

Виробник: Merida
Код товару: 6154-10
В наявності
Артикул: 6110880514-21

  • 58 707 грн.


Доступні опції


Власний сервіс-центр
Гарантія якості
Доставка по Україні

Модель BIG.TRAIL доступна не тільки у повністю карбоновій версії — в асортименті також присутні алюмінієві моделі BIG.NINE LITE та BIG.NINE/SEVEN TFS. В той час, як рами LITE мають таку саму гоночну геометрію, як і у карбонової версії, рама TFS має комфортнішу геометрію завдяки короткій верхній та високій рульовій трубі — завдяки цьому посадка стала вертикальною та комфортнішою. Рами TFS мають внутрішню проводку (окрім моделей BIG.NINE/BIG.SEVEN 15), гладкі зварні шви, конусну рольову трубу та кріплення для крил, заднього багажника та підніжки.


Те, що ми робимо найкраще - Наші класичні хардтейли — основа нашого асортименту що показують весь наш рівень знань та досвід, який ми вкладаємо у створення та виробництво велосипедів вже протягом 47 років. Моделі BIG.NINE та BIG.SEVEN символізують симбіоз між сучасними технологіями виробництва рам, увагу до деталей та відмітку 'Виготовлено у Тайвані"


X-taper headtube - Конічна рульова труба с верхнім діаметром 1 1/8" та нижнім діаметром 1 1/4" або 1 1/2", що забезпечує оптимальну жорсткість для чіткого керування.

Smooth welding - Згладженні зварювальні шви, для більш естетичного зовнішнього вигляду рами.

Internal cable routing - Внутрішня проводка кабелів забезпечує захист від бруду, та більш лаконічний зовнішній вид велосипеда.

Down tube exit - Надає можливість вільного переміщення внутрішніх кабелів та гідроліній в нижній трубі для легкого доступу під час сервісного обслуговування.

Racelite 61 aluminium - Для виготовлення рам Merida використовує Алюміній 6061 з додатковою термічною обробкою та труби зі змінною товщиною стінки, що дозволяє робити легкі та міцні рами.

Техноформінг - це процес механічного формування труб у спеціальних формах, для надання їм необхідної форми.

F-Mount - Кріплення на рамі велосипеда, що дає змогу встановити бризговики.

K-Mount - Інтегроване кріплення для підніжки.

C-Mount - Кріплення на рамі велосипеда, що дає змогу закріпити велосипедний багажник.
Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

Merida

Merida

МЕРИДА. История брендаОснователь компании "Мерида" Айк Цен был очень честным человеком и настоящим мечтателем. Однажды, путешествуя по США  в начале 1970-х, на двери одного из велосипедных магазинов он увидел объявление о том, что велосипеды из ... Детальніше...