Віск (парафін), прискорювачі, рідини для лиж та сноубордів


Віск (парафін), прискорювачі, рідини для лиж та сноубордів

Сноуборди і лижі, як і багато іншого спорядження для зимових видів спорту, з плином часу може зношуватися і втрачати свої основні властивості і функціональність. А для того, щоб це Спорядження служило вам якомога довше і могло забезпечити максимум комфорту і безпеки під час занять спортом, потрібно гарантувати йому належний догляд із застосуванням спеціальних професійних засобів – воску, парафіну, а також інших прискорювачів і рідин для лиж і сноубордів.

Найкраще ковзання для лиж і сноубордів може забезпечити спеціальний віск, так як цей засіб необхідно не тільки для догляду за зимовим спорядженням, але і може зробити ваші заняття зимовими видами спорту ще більш комфортними і приємними.

Зараз багато виробників пропонують своїм покупцям віск для лиж і сноубордів, який реалізується у вигляді спеціального спрею. Наносити такі спреї дуже легко і зручно, тому робити це можна прямо на гірському схилі.

Також для того, щоб продовжити термін експлуатації ваших лиж і сноубордів, виробники рекомендують регулярно доглядати за ними. Відмінним засобом для догляду в таких випадках є парафін, який можна наносити самостійно або ж надати це заняття професіоналам – віддати ваше спорядження в спеціалізовані майстерні.

Недорого купити віск, Парафін, а також інші рідини і прискорювачі для лиж і сноубордів ви можете на сайті нашого інтернет магазину. Ми пропонуємо своїм покупцям найвищу якість за найвигіднішими і доступними цінами.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 167 (всього сторінок: 12)