Мийки ланцюга


Мийки ланцюга

Віддаєте перевагу велопоїздки галасливому і запорошеному громадському транспорту? Не хочете витрачати час на простий в пробках і витрачати гроші на бензин? Ведете здоровий спосіб життя і хочете виглядати струнким і підтягнутим? Тоді велосипед-Це ваш вид транспорту! Але для того, щоб їздити на ньому можна було комфортно і безпечно для вас і оточуючих, йому потрібен постійний догляд і регулярне обслуговування. Для цього використовуються найрізноманітніші сучасні інструменти та аксесуари, одним з яких є мийка ланцюга.

Мийка ланцюга – або цепемойка) - це вкрай необхідний аксесуар в обслуговуванні велосипедного ланцюга, який потрібен для продовження періоду використання ланцюга і всієї системи трансмісії в цілому.

Мийка ланцюга має вигляд простого контейнера, виконаного з пластика, всередині якого обертаються дві або три спеціальні щітки.

Як проводиться очищення ланцюга?

Для того, щоб очистити ланцюг свого велосипеда за допомогою спеціальної мийки ланцюга необхідно надіти таку цепемойку на ланцюг, всередину неї налити спеціальний миючий засіб і за допомогою простого обертання педалей привести в активність очисні щітки (ролики), які дуже ретельно промивають ланцюг велосипеда без особливих зусиль. Щоб велосипедна ланцюг повністю очистилася, рекомендується проводити кілька таких чисток, змінюючи при цьому засіб для чищення всередині цепемойки.

На сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент мийок ланцюга високої якості від відомих виробників. Ми пропонуємо вам найвигідніші моделі мийок ланцюга за доступними і прийнятними цінами. З нашими цепемойкамі ваш велосипед прослужить вам довгий час, гарантуючи вам тільки комфорт і зручність від велопрогулянок на свіжому повітрі.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)