Латки і ремкомплекти


Латки і ремкомплекти

Чітка і налагоджена робота велосипеда-це гарантія вашої безпеки і приємних велопрогулянок. Але для того, щоб поїздки на велосипеді були комфортними і приносили вам тільки задоволення, потрібно обов'язково піклуватися про своєчасному ремонті вашого велосипеда. Для цього потрібно придбати все найнеобхідніше, щоб в будь-який момент можна було полагодити свій транспорт, і не дозволити такої неприємності зіпсувати ваш день.

Невеликим, але дуже важливим аксесуаром для ремонту велосипеда є ремкомплект або набір латочок, який обов'язково повинен бути з собою у кожного велосипедиста. Такий невеликий набір стане для вас справжнім порятунком, якщо вам не пощастить пробити камеру прямо на дорозі або ж якщо у вас не виявиться з собою запасний камери.

До складу таких невеликих ремкомплектів зазвичай входить кілька гумових латочок (зазвичай 6), невеликий шматочок наждачного паперу, за допомогою якої зачищається і знежирюється поверхню камери, і спеціальний гумовий клей. Існують також спеціальні заплатки для камер велосипедів з самоклеющейся поверхнею. Користуватися такими латками простіше і швидше, що особливо актуально в дорозі, але ось по своїй надійності вони поступаються тим, які використовуються зі спеціальним гумовим клеєм.

Недорого купити заплатки і ремкомплекти для заклеювання велосипедних камер ви зможете на сайті нашого інтернет магазину. Ми пропонуємо своїм покупцям відмінну якість продукції за найвигіднішими і доступними цінами. Тільки у нас ви знайдете все необхідне для ремонту вашого велосипеда за найнижчою ціною.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 16 (всього сторінок: 2)