Дитячі 3-6 років (95-120 см)


Дитячі 3-6 років (95-120 см)

Вік від 3 до 6 років найбільш актуальний для освоєння різного дитячого транспорту, особливо велосипеда, тому перший велосипед дитині купують саме в цьому віці. Якщо до цього моменту дитина вже освоїв велобіг або триколісний велосипед, то впоратися з таким транспортом йому буде вже набагато легше, але і в разі першого досвіду освоєння велосипеда також не складе особливих труднощів.

Вкрай важливо купити дитині велосипед саме в такому віці, оскільки заняття велоспортом і просто спільні прогулянки на велосипедах на свіжому повітрі дуже корисні для правильного і гармонійного розвитку дитини, вони виховують дисципліну і характер, тренують швидкість реакції і допомагають розвивати координацію рухів. Також покупка велосипеда в такому віці допоможе дитині знайти спільну мову з однолітками і придбати нових друзів.

Велосипеди для дітей від 3 до 6 років мають міцну і надійну раму, надійні гальма і додаткові колеса для страховки дитини. Також в такому віці рекомендовано обов'язково використовувати спеціальну захисну екіпіровку для дитини, щоб зробити поїздки не тільки веселими, але і безпечними.

Різновиди велосипедів для дітей від 3 до 6 років

Велосипеди для дітей даної вікової категорії зазвичай ділять на дві групи:

* Велосипеди з діаметром коліс 16 дюймів (для дітей з ростом 95-115 см);

* Велосипеди з діаметром коліс 18 дюймів (для дітей з ростом 116-130 см).

При виборі такого велосипеда потрібно враховувати і його вага, так як виносити його доведеться досить часто і краще, якщо важити він буде не багато. В цьому плані більш легкими є велосипеди з рамами з алюмінію, а не сталі, однак і коштують вони трохи дорожче.

Для правильного вибору хорошого і зручного дитячого велосипеда обов'язково враховуйте його технічні характеристики, фірму-виробника, вікові особливості своєї дитини і його особисті побажання.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)