Дитячі 1-3 років (до 100 см)


Дитячі 1-3 років (до 100 см)

Вже з такого раннього віку як 1 рік дитина зазвичай починає задивлятися на красиві велосипеди старших дітей, і перед батьками стоїть проблема покупки дитячого велосипеда. Вибрати і купити велосипед для дитини від 1 до 3 років зараз досить просто, оскільки виробники пропонують безліч моделей за різними цінами. У такому віці їзда на велосипеді є абсолютно безпечною завдяки чуйному контролю з боку батьків і надійної сучасної захисної екіпіровці.

Чому варто купити велосипед дитині від 1 до 3 років?

Є кілька причин, серед яких:

* Мала кількість щоденного фізичного навантаження, що особливо актуально в століття різних гаджетів і віртуального життя;

* Тренування вестибулярного апарату і поліпшення координації рухів;

* Активний розвиток м'язів ніг і профілактика розвитку плоскостопості;

* Зміцнення м'язового корсету;

* Вирівнювання постави;

* Нормалізація роботи серцево-судинної системи;

* Підвищення витривалості організму;

* Вибудовування дружніх відносин з іншими дітьми.

Як правильно вибрати велосипед для дитини від 1 до 3 років?

При виборі велосипеда для дитини в даній віковій категорії необхідно орієнтуватися на його вік і зріст, а також на фізичні здібності і активність дитини. Для даного віку актуальні такі різновиди велосипедів як велобіги (без коліс), триколісні велосипеди, двоколісні велосипеди з додатковими коліщатками, велосипеди-трансформери. Також вибираючи дитячий велосипед, варто враховувати і переваги дитини, особливо стиль і колірне оформлення.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)