Велокомп'ютери / Пульсометри / GPS


Велокомп'ютери / Пульсометри / GPS

Любителі активного життя не з чуток знають, як зручно, швидко, а головне з користю для здоров'я дістатися в будь-який куточок міста, минаючи пробки. У такій ситуації на допомогу прийде велосипед. Але іноді так незручно зупинятися, щоб подивитися час або дуже цікаво скільки ж позаду кілометрів. Для цього існує сучасний гаджет-велокомп'ютер. Що це таке?


Велокомп'ютер-спеціальний прилад, який кріпиться на кермо «залізного коня» і показує певні параметри. Якщо купити велокомп'ютер в велосипед з базовими характеристиками, то на екрані маленького пристрою будуть показані час доби і час у дорозі, швидкість і дистанцію. Більш модернізовані моделі відображають ще середню швидкість руху, пульс і кількість пройдених кілометрів за всі поїздки в сумі. Важливо знати, що існує два варіанти кріплення: дротове і бездротове. Велокомп'ютер бездротової купити варто тим, хто не любить розбиратися проводах і хоче встановити все максимально швидко.


Не знаєте де купити велокомп'ютер в Україні? Наш сайт пропонує широкий вибір моделей, а досвідчені фахівці завжди допоможуть і дадуть відповідь на всі питання. Тому ви точно знайдете відповідний гаджет і зможете велокомп'ютер купити недорого.


Порівняння товарів (0)



Показано з 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)